Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Mortar Epoksi Zemin Kaplama

Mortar Epoksi Zemin Kaplama

Ağır işler yapılan mekanların zeminlerinde çokca tercih edilen bir ürün olan mortar epoksi zemin kaplama ürünü, özellikle yük taşımacılığı yapılması esnasında tahrip olmuş beton zeminlerin onarımında kullanılarak yeni bir beton yapımı için gerekli olan maliyetleri aşağıya çeker.

 

Darbelere, ağırlıklara ve kızaklı taşımacılıklara karşı dayanıklılığı ile bilinen malzeme beton zemine uygulandığında; primer (birincil) katman; çatlamış, tahrip olmuş ve çukurlaşmış zemin üzerinde yayılarak betondaki çatlakları kapatıcı, hem yapıştırıcı hem de pürüzsüz bir yüzey oluşturur.

 

Primer katmandan sonra asıl katman olan ve ağır yük yüzeyi görevi görecek olan mortar katmanı uygulanır. Üstüne ise isteğe göre parlak veya mat olarak üst cila katmanı konulmaktadır. İsteğe bağlı olarak ise en üst yüzeyde daha gülü bir dayanım elde etmek için poliüretan bazlı performans katmanı da uygulanabilir. Böylece güçlü ve hijyenik bir zeminin yanı sıra kolayca temizlenebilen ve cila yenilemesi ile tekrar yepyeni bir zemin konumunu alan, yıllar boyunca dayanıklı kalacak, kullanışlı ve ekonomik mortar epoksi zemin elde edilmiş olacaktır.

Call Now Button