Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

İnanılmaz Metalik Epoksi Zemin Nasıl Yapılır ?

İnanılmaz Metalik Epoksi Zemin Nasıl Yapılır ?

İnanılmaz Metalik Epoksi Zemin Nasıl Yapılır ?

Adım 1. Epoksi Sistem için Zemin Hazırlığı:
İlk olarak, yüzeyinizin TAMAMEN temiz, sağlam ve toz ve kirden arındırılmış olduğundan emin olmalısınız.

Adım 2. Renkli Epoksi Boya Taban Kaplamasını uygulayın:
Metalik zemininiz için taban kaplamayı kullanın – epoksi garaj zemin yüzeyleri için bile su bazlı renkli epoksi veya siyah veya en az çok koyu renkte pigmentli öneririz.

Adım 3. Metalik Kaplama İçin Hazırlık: Astar
sertleştikten sonra, zeminin 100 grit zımpara eleği ile taranması ve ardından gelen tüm toz ve kalıntıların yüzeyden vakumlanması gerekir.

Adım 4. Metalik Yansıtıcı 3D Kaplama Karıştırma ve Uygulama:
Şimdi istediğiniz Epoksi Metalik inci pigmentini uygulamaya hazırsınız, Tipik bir karışım oranı 1 kg reçine başına 11-20 g metalik incidir. Bu, mekanik olarak bir matkap ve bir kürek karıştırıcı ile karıştırılmalıdır. Şimdi mühürleyicinizi yere oldukça uzun bir iz (şerit) dökmenin ve istediğiniz gibi yaymanın zamanı geldi! Bu kısım gerçekten size ve zemininizin tasarımının nasıl görünmesini istediğinize bağlı. Epoksi zemin kaplama zeminleri yaparken bile çivili ayakkabı giydiğinizden emin olun.

Adım 5. Temizle epoksi reçine Üst Kat Koruma uygulayın:
Özerepoksi ağırlık karıştırma oranı 3-1, epoksi metalik son çok güzel kaplama kuruduktan sonra, özerepoksi net epoksi reçine üst kat uygulamanızı öneririz.Yeni zemininizin ÇOK uzun süre dayanmasını ve güzel olduğu kadar dayanıklı. Kürleştikten sonra özerepoksinin sertliği 90D olduğundan, çok dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklıdır; bu özerepoksi mutfak tezgahı için de kullanılabilir; Bir kez daha, zeminin 100 lük zımpara eleği ile taranması ve sonraki tüm toz ve kalıntıların yüzeyden vakumlanması gerekir. Bu çok çeşitli ürünlerle yapılabilir.

Eposki, epoksi zemin,epoksi fiyatları, epoksi  zemin kaplama hakkında daha fazla bilgi için, 0 (532) 455 89 84 numaralı telefondan bizi arayın sosyal medyadan ulaşın veya info@ozerepoksi.com – info@ozerepoksi.com.tr adreslerine mail gönderin.

 

Call Now Button