Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Havuz Epoksi Zemin Kaplama

Ev,otel,spor salonları, süs havuzu vb havuz olan heryerde havuzların görselliğini artırmak için yapılan epoksi zemin kaplama çeştidir. Havuzların izolasyonu içinde kullanılmaktadır.

Özer Epoksi tüm türkiyede havuz epoksi zemin kaplama hizmeti vermektedir. 26 Yıllık sektör tecrübesi uzman personeli ile epoksi zemin kaplama himzeti veren Özer Epoksi Uygun çözümlü epoksi m2 fiyatları ile sektörüne yön vermektedir.

Su Sızdırmazlık Yalıtımı

Apartmanlarda, özellikle kot altı mekanlarda, havuzlarda, teraslarda, çatılarda ve daha bir çok yerde karşılaşılan en büyük sorunlar; yağan yağmur ve/veya kar sularının teras veya balkon zeminlerinden, köşelerden sızdırma yaparak mekanı harap etmesi ya da havuzlarda umulmadık bir yerden sızdırma yaparak havuz mekaniğinin bozulması, zeminde sızdırmanın büyümesiyle önü alınamayacak çatlakların oluşması gibi durumlardır.

Başta küçük gibi görülen çatlaktan sızıntılar ileride büyük problemlerin habercisi olmaktadır. Bu tür durumlarda su sızdırmazlık özelliği ile ön plana çıkan malzemeler ile yüzey kaplanarak tüm bu durumlardan kurtulunabilir. Bu maddelerin başında yapışkan ve birleştirme özelliğine sahip, derzsiz ve tek parça halinde işlenebilen ve enjeksiyon yöntemi ile de birçok yüzeye uygulanabilen epoksi ve/veya poliüretan zemin kaplama malzemeleridir.

Su yalıtım sistemleri ile ilgili uygulamaları uzmanından dinlemek için hemen iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun seçenekleri, profesyonel ekipler aracılığı ile en kaliteli ürün ve işçilikle alabileceğiniz hizmetleri sunduğumuzdan dolayı gururluyuz.

Call Now Button