Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Garaj Zemin Kaplama Bilgileri

Garaj Zemin Kaplama Bilgileri

Garaj Zemin Kaplama Bilgileri

ÖZEREPOKSİ, 25 yılı aşkın süredir dayanıklı garaj zemin epoksi kaplamaları kurmaktadır. Bu uzun ömürlü zeminler, sıcak lastiklerin, çim biçme makinesi bıçaklarının, küreklerin ve petrol döküntülerinin kötüye kullanımını kaldırabilir. Daha fazla bilgi edinmek veya projenize başlamak için yerel bir bayi ile iletişime geçin .

En iyi garaj zemin kaplaması nedir?

Garaj döşeme seçenekleri söz konusu olduğunda, epoksi veya poliaspartik kaplamaların en dayanıklı olduğunu bulduk . Ayrıca çarpıcı görünüyorlar!

Garaj zemininizin yenilenmesi için neden ÖZEREPOKSİ’yi seçmelisiniz?

Verimliyiz . İşimizi iyi yapıyoruz, ama aynı zamanda hızlı bir şekilde yapıyoruz. ÖZEREPOKSİ olarak, uzun bir süre garajınız olmadan olamayacağınızı biliyoruz, bu yüzden çabucak içeri girip çıkacağız. Epoksi kaplamalarla ilgili en iyi şey, oldukça hızlı bir şekilde kürlenmeleridir. Garaj döşeme işlerini bir gün gibi kısa bir sürede tamamladık, ancak size daha doğru bir zaman tahmini verebilmemiz için projenizin ayrıntılarını tartışmak için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor .
Güvenliğe öncelik veriyoruz . ÖZEREPOKSİ çeşitli kaplamalar, dokular ve sızdırmazlık elemanları sayesinde garaj zemini kaymaz bir yüzey haline getirebilir. Öğrenin biz kaygan garaj katları daha güvenli hale nasıl .
Bakımı kolaylaştırıyoruz . Yüksek kaliteli bir sızdırmazlık maddesi uygulayarak, beton zemininizin görünümünü kolaylaştırır ve temizleriz. Daha fazla bilgi için bakım kılavuzumuza bakın .
Tasarımınızı özelleştirebiliriz . Sevdiğiniz görünümü elde etmek için çeşitli renkler , dokular ve desenler arasından seçim yapabilirsiniz ( ürün grubumuza bakın ). Garaj döşeme fikirlerine ihtiyacınız varsa, bir bayiyle görüşün.
Onarılması gereken bir epoksi garaj tabanınız var mı?
Tüm zeminler aşınmaya ve yıpranmaya eğilimlidir. Epoksi garaj zemini onarmak için hangi adımları atabileceğinizi öğrenin .

Epoksi garaj tabanının maliyeti nedir?
Epoksi garaj zemin kaplaması veya poliaspartik garaj zemin kaplaması uygulanmaya karar verirseniz, maliyet alanınızın boyutuna, garaj zemininizin mevcut durumuna ve yapmak istediğiniz tasarımın türüne bağlıdır. Fiyat tahmini almak için bize ulaşın .

Epoksi boya ile epoksi kaplama arasındaki fark nedir?
Epoksi boya ve epoksi kaplamalar arasındaki fark konusunda biraz karışıklık var. Aslında, bazen insanlar bir garaj zemin epoksi kiti satın aldıklarını düşünürler, ancak aslında epoksi garaj zemin boyası satın alırlar. İkisi birbirinden çok farklı. Epoksi boya, standart boyadan daha iyi yüzeylere yapışmasına yardımcı olan az miktarda epoksi içerir. Epoksi kaplama, boyadan çok daha dayanıklı olan koruyucu bir katmandır.

Ne tür tasarım seçenekleri mevcuttur?
Epoksi veya poliaspartik bir kaplama uygularken tasarım seçenekleri sınırsızdır. Çeşitli renkler arasından seçim yapabilir ve hatta katkı maddeleri uygulayabilirsiniz. Örneğin, ÖZEREPOKSİ kuvars boncuklar, metalik pullar, renkli camlar ekleyebilir veya ayna benzeri bir yüzey yaratabilir. Fikirler için garaj zeminlerinin resimlerine bakın.

Garaj zemini kendiniz epoksi yapabilir misiniz?
Basit bir epoksi garaj zemini DIY arıyorsanız, bir tane bulamazsınız. Bir garaj tabanına epoksi veya poliaspartik bir kaplama uygulamak, her adımda titiz bir dikkat gerektirir. Deneyimli bir profesyonel işe almanızı öneririz, ancak bunu kendiniz yapmaya karar verirseniz, garaj zemini nasıl epoksi ile kaplayacağınız ve dikkatli bir şekilde nasıl takip edeceğiniz konusunda kapsamlı bir rehber bulun.

Call Now Button