Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Fabrika Epoksi Yol Çizgisi

Fabrikalarda iş makinelerinin kullanılıyor olması sebebiyle epoksi yol çizgileri yapılmaktadır. Bu yol çizgilerine göre, yaya ve araçların geçiş noktaları belirlenmektedir. epoksi yol çizgileri fabrikalardaki düzeni devamlı hale getirmektedir.

Epoksi yol çizgisi yaptıran fabrikalar oluşabilecek iş kazaları için de gerekli önlemi almış olmakta ve epoksi yönlendirme çizgileri ile istediği gibi işletmelerinde kontrolü ellerinde bulundurmaktadırlar.

Epoksi yol çizgileri, epoksi boya ve zemin kaplama uygulaması olup farklı renklerde uygulamalar yapılmaktadır. Böylelikle yayalar sadece geçiş noktalarını kullanacakları gibi, ayrıca araçlarda belirlenmiş olan yolun haricinde sürüş yapamamaları sağlanmış olur

Epoksi yol çizgileri sadece fabrikalarda değil, benzinliklerde araç duruş noktaları, pompa önleri, trafiğe çıkış noktaları, hava ve su gibi pompaların bulundukları alanlarda da kullanılmaktadır.

Epoksi yol çizgisi, öncelikli olarak tesviye şapı sonrasında yapılan epoksi zemin boya uygulaması sonrasında, boya yapılan alanının kurumasının ardından ekstra olarak yeniden yapılmaktadır. Sadece boyanın hazırlanması ve yolun belirlenmesi ile birlikte, çizgilerin yapılacakları kısımlar işaretlenerek boya işlemi yapılır.

Özer Epoksi epoksi yol çizgileri uygulamalarının tamamında 26 yıllık sektördeki tecrübesi ile en uygun fiyatlı epoksi m2 fiyatlarını vererek tüm müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti misyonu ile hizmet vermektedir.

Call Now Button