Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Epoksi Neden Yüzeyden Kopar

Epoksi Neden Yüzeyden Kopar

Epoksi boyalar ve kaplamalar neden yüzeyden kopar veya kalkar ?

Epoksi reçinesi yapışma performansı çok güçlü olan kimyasal malzemelerden biridir ve harici bir sorun olmadığı sürece yapıştıkları yüzeyden ayrılmazlar. Kaplama ve boya malzemeleri üretiminde üretici firmanın doğru hammaddeyi seçerek üretim yapması gerekmektedir. Epoksi ürünlerde bahsedilen sorun genellikle uygulama hatalarından kaynaklı olarak meydana gelir, bu sorunların oluşmaması için yüzey hazırlıklarının üreticilerin belirlediği şekilde ve tam bir profesyonellik içerisinde yapılması icap eder. Epoksi kaplama ve boya uygulamalrında en önemli aşama yüzey hazırlığıdır burada yapılacak bir hata epoksi ürünlerin yüzeyden kopmasına neden olabilir. Mutlaka uzman uygulayıcılar tarafından uygulanmalıdır.

26 yıllık tecrübemizle ve kaliteli kadromuzla Türkiye’nin genelinde Epoksi boya 15 TL’den Epoksi kaplamaları 8 Euro dan başlıyan epoksi zemin fiyatları ile Türkiye’nin heryerinede garantili uygulamalar ve ücretsiz keşif yapılır. Epoksi boya ve kaplamalarda metraj arttıkça fiyatlarımız düşer Avrupa Standartlarına uygun malzemelerimiz ve işcilik garantilidir.

Özer Epoksi , Türkiye genelinde tüm illerde profesyonel kadrosu son teknoloji ekipmanları kaliteli epoksi boya malzemeleri ile Epoksi Zemin Kaplama, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamaları hizmetlerini 25 yılı aşkın uzmanlık tecrübesiyle, ön keşif, projelendirme, uygulama, bakım ve onarım olarak anahtar teslimi sunmaktadır. Epoksi Zemin Kaplama, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamalarını eski veya yeni yapıların zeminlerine kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Zemininizin durumu ne kadar kötü olursa olsun epoksi uyugulama firmamız sayesinde çok temiz, şık ve seçkin mekan elde ettiğiniz gibi yapılarınızın değerini de artırabilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir epoksi uyugulama firmamız, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamaları hakkında daha geniş bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir

Call Now Button