Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Epoksi Kaplama Düşünceleri

Epoksi Kaplama Düşünceleri

Epoksi Kaplama Düşünceleri

Epoksi zeminler , ticari ve endüstriyel zeminler için güvenilir ve dayanıklı bir yüzey sunar. Epoksi zemin kaplamalar normalde üzerine uygulanan beton zeminler , yüksek performans sağlayacak pürüzsüz ve uzun yıllar sürecek veya ağır yüklere dayanabilir dayanıklı yüzey için. Birçok endüstriyel bina, depo ve ticari bina, zeminleri mükemmel koşullarda korumak için epoksi zeminlere ihtiyaç duyar ve tek veya en kolay yol epoksi zeminlere sahip olmaktır.

Epoksi zemin kaplama ile ilgili yaygın yanlış düşünceler

Epoksi zemin kaplamaları, çok çeşitli işletmeler ve tesisler tarafından kullanılan inanılmaz derecede güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü bir döşeme çözümüdür. Epoksi zemin kaplamalarının çok yönlülüğü ve sonsuz tasarımları, onları hem endüstriyel hem de ticari alanlar için en üst döşeme çözümü haline getirir. Perakende mağazalarda, otomotiv showroomlarında, endüstriyel depolarda ve restoranlarda yaygın olarak kullanılırlar ve hem mevcut hem de yeni beton zeminlere uygulanabilirler.

Epoksi zemin kaplamalarını çevreleyen bazı yaygın yanılgılara bir göz atalım:

Yanlış anlama 1: Epoksi Zemin Kaplamaları Her Birkaç Yılda Bir Yeniden Uygulanmalıdır
Profesyonel olarak döşenmiş bir epoksi zemin inanılmaz derecede dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanır. Özer epoksi zemin kaplamaları çok güçlüdür ve ağır ayak ve araç trafiğine dayanabilir ve ağır makine ve ekipmanların aşınma ve yıpranmasına karşı koyabilir.
Yanlış anlama 2: Epoksi Zemin Kaplamaları Pahalıdır
Profesyonel bir epoksi zemin kaplaması almak pahalı gibi görünse de, uygun maliyetli ve uzun ömürlü bir seçenektir. Daha ucuz bir beton kaplamayı seçerseniz veya kendi başınıza epoksi kurmayı seçerseniz, uzun vadede onarım ve bakımda daha fazla para ödersiniz. Epoksi zeminler de çok az bakım gerektirdiğinden paradan tasarruf etmenizi sağlar. Aşınmalara ve kimyasal dökülmelere karşı dayanıklıdır ve yere düşenleri silmek için bir paspas kullanabilirsiniz. Epoksi zemin kesinlikle buna değer.
Yanlış anlama 3: Boya Epoksi Zemin Kaplaması Kadar İyi
Epoksi, uygulanmadan önce boyaya benzeyebilirken, çok farklı iki maddedir. Bir kat boya beton zemini kalıntı veya kimyasal lekelerden korumaz, ayrıca aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olmaz. Boyadan farklı olarak, epoksi, beton zemini hasardan koruyacak dikişsiz, dayanıklı bir reçine kaplaması oluşturmak için beton yüzeye yapışır.

Epoksi zemin kaplamaları, beton üzerine uygulanan diğer geleneksel kaplamalara kıyasla birçok avantaj sunar.

Aşağıdakiler en önemli avantajlar olarak düşünülebilir:

Epoksi kaplamalar parlak, parlak bir yüzey oluşturur. Epoksi zeminli bir alandaki parlaklık % 200 artırılabilir
Ağır ve sürekli trafiğe dayanabilen dayanıklı, dayanıklı bir yüzey sunar.
Epoksi zeminler gerçekten hızlı ve kurulumu kolaydır.
Dayanıklı ve kolay temizlenir
Depolar ve endüstriyel uygulamalar için idealdir ve bazen epoksi son işlem için boyaya gerek yoktur.
Yağ lekelerine, boncuk suyuna karşı dayanıklıdır ve süper temiz mendiller ve kesintisiz bir yüzey oluşturur
Epoksi zemin, düzgün uygulandığında birkaç yıl sürebilir.
Cips ve çatlakları maskelemek için boyalar ve renklerle kombine edilebilir
Üretim tesisleri için kimyasal olarak dirençli bir yüzey sağlayın
Epoksi zemin kaplamaları , beton zeminlere kaymaz yüzey, ısı ve yangına dayanıklı çözüm oluşturarak gelişmiş güvenlik sunar.
Araba yolları oluşturmak ve / veya yürünebilir alanları tanımlamak için farklı desenler birleştirilebilir.
Mevcut beton zemininin aşınmasını ve yıpranmasını önleyin.
Epoksi zeminler çevre dostu çözümler olarak kabul edilir.
Kullanılan ürünlerden bazıları, yeni veya eski beton üzerine uygulanabilen kendiliğinden yayılan ürünlerle birleştirilebilir.
Çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez.

Eposki, epoksi zemin,epoksi fiyatları, epoksi  zemin kaplama hakkında daha fazla bilgi için, 0 (532) 455 89 84 numaralı telefondan bizi arayın sosyal medyadan ulaşın veya info@ozerepoksi.com – info@ozerepoksi.com.tr adreslerine mail gönderin.

Call Now Button