Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

Epoksi Kaplama Çeşitleri

Epoksi Kaplama Çeşitleri

Epoksi adı verilen malzeme sıvı halden katı hale geçen ve bu süreçte mükemmel bir sertliğe ulaşan çok özel bir malzemedir. Farklı birçok alandan kullanılan epoksi malzemesi özellikle zemin kaplama işlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda zemin ve duvar boyası olarak ta kullanılmaktadır.

Epoksi katı hale ulaştığına sahip olduğu sertlik ile çok dayanıklı ve mukavemeti yüksek bir malzemeye dönüşmektedir. Özellikle epoksi zemin kaplama işlerinde tercih edilme nedenlerinin birisi budur. Üzerine binen yük miktarı ne olursa olsun, kırılma ve yıpranma olmadan her türlü yükü taşıyabilecek güçte bir malzemedir. Bunun yanında çevresel etkilerden de en az hasar alan bu malzeme ile yapılan zeminler çok uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır. Rüzgâr, fırtına, kimyasal ürünler, deniz suyu, ısı değişimleri, dönme ve çözülme, kirlenme gibi dış etkiler bu zemin malzemesine zarar verememektedir. Epoksi zemin uygulamaları diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında hem çok daha uygun maliyetli hem de daha dayanıklıdır.

Epoksi Zemin Özellikleri

Epoksi malzemesi birçok farklı alanda kullanılabilen çok özel bir malzemedir. Dayanıklı ve sağlam olduğu kadar estetik açısından da oldukça farklı ve tercih edilen bir üründür. En önemlisi ise kolay temizlenebilir olmasıdır.

Özer epoksi firması ile ozerepoksi.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilir ve zemin kaplama işlemleriniz ve epoksi boya uygulamaları için en uygun fiyatlarla çok cazip teklifler alabilirsiniz.

Call Now Button