Epoksi M2 Fiyatlarında Uygun Fiyat Garantili Epoksi Zemin Kaplama Özer Epoksi

3d Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

3d Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

Özer Epoksi 3D epoksi kaplama uygulamasını yapmadan önce çalışılacakcak zeminin 3D epoksi kaplamaya uygunluğunu etüt eder . Zemindeki delik ve çatlakların Onarımı ile zeminin teraziye alınması işlemi yapılır. Özer Epoksi 3D bu işlemleri yaptıktan sonra aynı zamanda rutubet ve su sızmalarını engelleyecek epoksi astar uygulayarak alt yapıyı oluşturur. Özer Epoksi 3D ham beton üzerine 3 boyutlu epoksi kaplama yapacaksa betonun sertleşmesini sağlar ve yüzey zımparalanır.

Özer Epoksi 3D görselinin, yapılacak yer için hazırlanan tasarımdan sonra,3 boyutlu dijital baskı teknolojisi ile profesyonel çalışan ustalarımız sayesinde , uygun yüzeyi oluşturmuş olur. Epoksi uygulanan alan 24 saat kurumaya bırakılır.

Epoksi uygulama firmamız, Türkiye genelinde profesyonel Epoksi Zemin Kaplama, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamaları hizmetlerini 25 yılı aşkın uzmanlık tecrübesiyle, ön keşif, projelendirme, uygulama, bakım ve onarım olarak anahtar teslimi sunmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamalarını eski veya yeni yapıların zeminlerine kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Zemininizin durumu ne kadar kötü olursa olsun epoksi uyugulama firmamız sayesinde çok temiz, şık ve seçkin mekan elde ettiğiniz gibi yapılarınızın değerini de artırabilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir epoksi uyugulama firmamız, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamaları hakkında daha geniş bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir

Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 15 TL den başlayan epoksi zemin fiyatlarımızla 25 yıllık kurumsal tecrübemizle 4 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .

Call Now Button